Eroğlu Mobilya Hakkımızda

Hakkımızda


2006 Yılında kurulmuş olan firmamız 4000 m2 kapalı alan ve 70 kişilik çalışan personeliyle mobilya ayaklarının üretimini sürdürmektedir. Misyonumuz; Kaliteli ürün üretmek, düşük maliyet, müşteri memnuniyeti ve müşteri taleplerine en kısa sürede cevap vermektir.

Mevcut ürünlerimizin yanı sıra sizin vermiş olduğunuz tasarımlar ve istekler çerçevesinde ürünlerin üretimini yapmaktır.

Mobilya ayakları imalatını yapmakta olduğumuz Firmamız TÜRKİYE ve Yurtiçinde Sektörün getirdiği yenilikleri takip ederek kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Eroğlu Mobilya Aksesuarları aynı zamanda birçok ülkeye ihracatını devam ettirmekte olup Markamızı sektörde daha ilerlere getirmek için itina ile çalışmalarına devam etmektedir.

Ürün Çeşitlerimiz kategorisinden veya E-Katalog sekmesinden PDF Katalogumuza ulaşıp ihtiyacınız olan mobilya ayaklarını inceleyebilirsiniz. Bulamadığınız mobilya aksesuarlarını iletişim bölümünden bize ulaşarak sorabilirsiniz.

Eroğlu Mobilya ve Aksesuarları Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. 2006 yılında Türkiye ve Dünyada ki mobilya firmalarına hırdavat ve aksesuar donanımlarından maksimum yarar sağlayabilecekleri bir altyapı ortam sürekliliğini sağlamak ve geliştirmek amacı ile kuruldu.